Ubytovanie

Kongresové centrum ACADEMIA Vám ponúka ubytovacie, stravovacie a spoločensko – zábavné služby pre akcie seminárneho charakteru – školenia, kongresy, konferencie či obchodné rokovania. Zároveň však slúži aj pre rekreačné účely – individuálnu a skupinovú turistiku prevažne v zimnom a letnom období.

Recepcia

Recepcia je k dispozícii nepretržite. Naši pracovníci Vám ochotne podajú všetky potrebné informácie aj v cudzích jazykoch vrátane anglického, nemeckého, poľského. Okrem zapožičiavania športových potrieb či uschovávania cenných predmetov hostí, recepcia poskytuje aj predaj pamiatkových predmetov, suvenírov, pohľadníc, poštových cenín a drogistického tovaru.

 

 

Izby Štandard – dvojlôžkové


Sú vkusne zariadené a poskytnú Vám primerané pohodlie. Každá z izieb je vybavená samostatnou kúpeľňou /s vaňou/, toaletou, farebným televízorom s príjmom satelitných programov. Nechajte sa očariť výhľadom na krásy okolitej prírody a kľudom, ktorý Vám naše izby ponúkajú.

 

 

 

Izby Lux – dvojlôžkové


Pre náročnejších klientov máme k dispozícii 6 nadštandardných izieb LUX.

 

 

 

 

 

Apartmány


Pre najnáročnejších klientov sú k dispozícii 3 dvojizbové apartmány Tie Vám poskytujú komfort zdôraznený priestrannosťou a pohodlím. Okrem iného sú vybavené manželskými dvojlôžkami, sedacou súpravou, minibarom a telefónom.